Black Rock Coffee Bar COO $299,816 səhm alır
Black Rock Coffee Bar COO Clay Geyer, $299,816 dəyərində şirkət səhmi alıb. Səhm 52 həftəlik minimuma yaxın ticarət edilir.
Black Rock Coffee Bar, Inc. (NASDAQ:BRCB) COO Clay Howard Geyer, 21-22 may 2026-cı ildə açıq bazarda $299,816 dəyərində şirkətin A sinif adi səhmlərini alıb. Səhmlər $6.51-$6.86 aralığında qiymətləndirilib.
Bu əməliyyat, səhmin $6.13 olan 52 həftəlik minimumuna yaxın olduğu bir dövrdə baş verib. Ötən il səhm 75% dəyər itirib.
Mayın 21-də Geyer 45.080 səhm, mayın 22-də isə əlavə 925 səhm alıb. Ümumilikdə, onun birbaşa mülkiyyətində 58.505 səhm var.
Bond.az təhlilinə görə, səhm hazırkı səviyyədə aşağı qiymətləndirilə bilər. Yaxın zamanda şirkət maliyyə rübü nəticələrini açıqlayıb.

Clay Howard Geyer, Chief Operating Officer of Black Rock Coffee Bar, Inc. (NASDAQ:BRCB), acquired $299,816 worth of Class A Common Stock through open market purchases on May 21 and May 22, 2026. Prices ranged from $6.51 to $6.86 per share.
The purchase comes as the stock trades near its 52-week low of $6.13, down 75% over the past year.
On May 21, Geyer bought 45,080 shares at a weighted average of $6.51. On May 22, he purchased an additional 925 shares at $6.86. He now directly owns 58,505 shares.
According to Bond.az analysis, the stock may be undervalued at current levels. The company recently reported mixed fiscal Q1 2026 earnings.