BRCB-nin CMO-su 20.015 dollar dəyərində səhm alıb
BRCB-nin CMO-su Jessica Wegener-Beyer 20.015 dollar dəyərində səhm alışı edib. Analitiklər səhmin ucuz olduğunu bildirir.
Black Rock Coffee Bar-ın (BRCB) baş marketinq direktoru Jessica Wegener-Beyer, 20 may 2026-cı ildə 3.098.324 səhm alıb.
Səhmlər ümumilikdə 20.015 dollara, hər biri 6.45-6.47 dollar arasında alınıb. Alış Beyer Ailəsi Living Trust vasitəsilə edilib.
BRCB səhmləri 52 həftəlik minimum olan 6.13 dollara yaxın ticarət edir. Son bir ildə səhm 76% dəyər itirib.
Bond.az təhlilinə görə, səhm hazırda ucuz görünür və həddindən artıq satılmış bölgədə ticarət olunur. Analitiklər 15-22 dollar arasında hədəf qiymətləri verir.
Digər xəbərlərdə, Black Rock Coffee Bar 2026-cı ilin birinci rübündə qarışıq maliyyə göstəriciləri açıqlayıb. EPS 0.02 dollar olub (gözlənilən 0.03 dollar), gəlir isə 23.7% artaraq 55.5 milyon dollara çatıb.

The shares were purchased for a total of $20,015, with prices ranging from $6.45 to $6.47 per share. The acquisition was made indirectly through the Beyer Family Living Trust.
BRCB shares are trading near their 52-week low of $6.13, down 76% over the past year. According to Bond.az analysis, the stock appears undervalued and is in oversold territory.
Analysts remain optimistic with price targets ranging from $15 to $22, suggesting significant upside from the current price of $6.59.
In other recent news, Black Rock Coffee Bar reported mixed fiscal Q1 2026 results. EPS came in at $0.02, missing the expected $0.03, while revenue grew 23.7% year-over-year to $55.5 million.