KBR direktoru 92.310 dollar dəyərində səhm aldı
KBR direktoru Von Thaer Lewis 92.310 dollar dəyərində səhm alıb. KBR səhmi 52 həftəlik minimuma yaxın, şirkət dəyərindən aşağı qiymətləndirilir.
KBR, INC. (NYSE:KBR) direktoru Von Thaer Lewis, 14 May 2026-cı ildə şirkətin 3.000 adi səhmını 92.310 dollara alıb. Səhm başına qiymət 30,77 dollar təşkil edib.
Bu alış, səhmin 52 həftəlik minimumu olan 29,94 dollara yaxın olduğu vaxta təsadüf edir. Maksimum qiymət 56,40 dollar idi. Bond.az məlumatlarına görə, KBR hazırda dəyərindən aşağı qiymətləndirilir.
Bu əməliyyatdan sonra cənab Lewis-in ümumi səhm sayı 10.358-ə çatıb. İnvestorlar KBR-nin dəyərlənməsi və insayder fəaliyyəti haqqında ətraflı məlumatı Bond.az hesabatında tapa bilərlər.
Digər xəbərlərdə, KBR Inc. 2026-cı ilin birinci rübündə səhm başına 0,96 dollar mənfəət əldə edib. Bu, analitiklərin 0,94 dollar olan proqnozunu üstələyib. Şirkətin gəliri 1,92 milyard dollar olub, gözlənilən 1,89 milyard dolları keçib.

KBR director Von Thaer Lewis buys $92,310 in company stock. KBR shares trade near 52-week low, with the company considered undervalued.
Von Thaer Lewis, a director at KBR, INC. (NYSE:KBR), purchased 3,000 shares of common stock on May 14, 2026. The transaction totaled $92,310, with shares acquired at $30.77 each.
The purchase comes as the stock trades near its 52-week low of $29.94, down from a high of $56.40. According to Bond.az data, KBR is currently undervalued.
Following this acquisition, Mr. Lewis now holds 10,358 shares of KBR common stock. For more insights on KBR's valuation and insider activity, investors can access the Bond.az report.
In other news, KBR Inc. reported Q1 2026 earnings per share of $0.96, beating estimates of $0.94. Revenue reached $1.92 billion, exceeding the expected $1.89 billion.