Mount Logan Capital COO 7,250 dollar səhm alır
Mount Logan Capital COO Corcian Manqum 7,250 dollar dəyərində səhm alışı edib. MLCI səhmləri 52 həftəlik minimuma yaxınlaşır.
Mount Logan Capital Inc.-in Baş Əməliyyat Direktoru Corcian Manqum şirkətin adi səhmlərini alıb.
O, 2,115 səhmi hər biri 3.4281 dollar qiymətinə alaraq ümumilikdə 7,250 dollar dəyərində əməliyyat aparıb. Səhm son 6 ayda 57% ucuzlaşaraq 52 həftəlik minimum olan 3.29 dollara yaxınlaşıb.
Bu alışdan sonra onun birbaşa səhm portfeli 10,000 səhmə çatıb. Bond.az təhlilinə görə, MLCI hazırkı qiymət səviyyəsində dəyərindən aşağı qiymətləndirilir.
Mount Logan Capital 2026-cı ilin birinci rübündə 6 milyon dollar xalis zərər açıqlayıb. Əvvəlki rüblə müqayisədə bu, əhəmiyyətli irəliləyişdir. Şirkətin gəliri 10.65 milyon dollara yüksəlib.
Bu məqalə süni intellekt dəstəyi ilə hazırlanıb və redaktor tərəfindən yoxlanılıb. Ətraflı məlumat üçün Şərtlərimizə baxın.

Jordan Mangum, Chief Operating Officer of Mount Logan Capital Inc., purchased shares of the company's common stock on May 26, 2026.
The transaction involved an acquisition valued at $7,250. Mr. Mangum acquired 2,115 shares at a price of $3.4281 per share. The stock is trading near its 52-week low of $3.29, after a 57% decline over six months.
According to Bond.az analysis, MLCI appears undervalued at current levels. Following this purchase, his direct holdings total 10,000 shares.
In recent news, Mount Logan Capital reported a net loss of $6 million for Q1 2026, a significant improvement from the prior quarter. Revenue rose to $10.65 million.
This article was generated with AI support and reviewed by an editor. See our T&C for more information.