PSQ Holdings (NASDAQ:PSQH) şirkətinin maliyyə direktoru James Rinn, şirkətin Class A səhmlərinin satışı ilə bağlı əməliyyatlar aparıb. 18,193 dollar dəyərində səhm satışı baş tutub.
Satış qiymətləri hər səhm üçün 0,5889-0,6595 dollar arasında dəyişib. Bu qiymət səhmin hazırkı dəyərinə yaxındır. Səhm 52 həftəlik ən yüksək göstəricisi 2,84 dollardan xeyli aşağıdadır.
Rinn, 12 may 2026-cı ildə 83,333 səhm əldə edib. Bu, məhdud səhm vahidlərinin (RSU) həlli nəticəsində baş verib. RSU-lar 2023-cü il Səhm Təşviq Planı çərçivəsində 250,000 vahidlik qrantın bir hissəsidir.
Daha sonra Rinn ardıcıl üç gün ərzində 29,554 səhm satıb. Bu satışlar RSU ilə bağlı vergiləri ödəmək üçün həyata keçirilib.
13 may 2026-cı ildə 8,442 səhm orta hesabla 0,6595 dollardan satılıb. 14 may 2026-cı ildə 8,413 səhm 0,6118 dollardan, 15 may 2026-cı ildə isə 12,699 səhm 0,5889 dollardan satılıb.
Əməliyyatlardan sonra Rinnin birbaşa sahib olduğu səhmlərin sayı 129,864-ə çatıb.
Digər xəbərlərdə, PSQ Holdings 2026-cı il birinci rübündə gəlirini 167% artıraraq 8,2 milyon dollara çatdırıb. Şirkət 6,5 milyon dollar xalis zərər etsə də, strateji dəyişikliklər uğurlu olub.

PSQ Holdings CFO James Rinn sells $18,193 in stock. Prices ranged from $0.5889 to $0.6595. Company revenue up 167%.
James Rinn, Chief Financial Officer of PSQ Holdings (NASDAQ:PSQH), recently reported transactions involving the company’s Class A Common Stock, including the settlement of restricted stock units and subsequent sales totaling $18,193.
The sales occurred at weighted average prices ranging from $0.5889 to $0.6595 per share, close to the stock’s current price of $0.60—down significantly from its 52-week high of $2.84.
According to a Form 4 filing with the SEC, Rinn acquired 83,333 shares on May 12, 2026, resulting from the settlement of restricted stock units (RSUs). These RSUs are part of a 250,000-unit grant under the company’s 2023 Stock Incentive Plan, which vests over three years.
Following this, Rinn sold a total of 29,554 shares over three consecutive days to cover taxes associated with the RSU settlement.
On May 13, 2026, he sold 8,442 shares at $0.6595 average price. On May 14, 8,413 shares at $0.6118, and on May 15, 12,699 shares at $0.5889. After these transactions, Rinn directly holds 129,864 shares.
In other news, PSQ Holdings reported Q1 2026 revenue growth of 167% to $8.2 million, despite a net loss of $6.5 million.