Sionna Therapeutics (NASDAQ:SION) direktoru Peter A. Thompson, 27 may 2026-cı ildə 4.493 dollar dəyərində səhm satıb.
Satış 101 səhmi əhatə edib və hər səhm 44,49 dollardan qiymətləndirilib. Hal-hazırda səhm 42,81 dollar səviyyəsindədir, lakin son bir ildə 213% artıb.
Əməliyyat Rule 10b5-1 planı çərçivəsində həyata keçirilib. Thompson dolayı yolla 2.671.721 səhmə malikdir.
Şirkətin bazar dəyəri 1,93 milyard dollardır. Balansında borcdan çox pul vəsaiti var.
Səhmlər OrbiMed Private Investments VIII tərəfindən saxlanılıb. Thompson mənfəət marağı istisna olmaqla, səhmlərə sahibliyi rədd edir.
Son xəbərlər: Sionna 2026-cı ilin birinci rübündə 289,9 milyon dollar pul ehtiyatı açıqlayıb. Analitiklər müxtəlif fikirlər bildiriblər.

Peter A. Thompson, a director at Sionna Therapeutics (NASDAQ:SION), sold common stock valued at $4,493 on May 27, 2026.
The transaction involved 101 shares sold at $44.49 each. The stock now trades at $42.81, but has surged 213% over the past year.
The sale was executed under a Rule 10b5-1 trading plan. Thompson indirectly holds 2,671,721 shares of Sionna common stock.
The company is valued at $1.93 billion and holds more cash than debt on its balance sheet.
The shares were held indirectly by OrbiMed Private Investments VIII. Thompson disclaims beneficial ownership except for his pecuniary interest.
In recent news, Sionna reported first-quarter 2026 earnings with $289.9 million in cash, sufficient to fund operations until 2028. Analysts have mixed opinions on the stock.